• Wynajmij

  zamiast kupować!

 • Wynajmij

  zamiast kupować!

 • Wynajmij

  zamiast kupować!

 • Wynajmij

  zamiast kupować!

 • Wynajmij

  zamiast kupować!

 • Wynajmij

  zamiast kupować!

Dlaczego SG Working?

„Wynajmij i ciesz się swobodą pracy” to hasło przewodnie usługi SG Working, której celem jest umożliwienie korzystania ze sprzętu i oprogramowania wysokiej jakości bez konieczności kupowania go na własność.

Użytkownik może w ten sposób posiadać laptopa, telefon, tablet, smartwatch czy komputer stacjonarny. Dodatkowo komputery i laptopy mogą być wyposażone w pakiet Microsoft Office 365 wraz z antywirusem oraz objęte całodobowym wsparciem IT.

Kluczem rozwiązania jest jego elastyczność. Zatem użytkownik może też sam zaproponować jaki sprzęt chce wynająć. Istotną kwestią jest możliwość objęcia sprzętu ochroną przed dodatkowymi uszkodzeniami niezależnie od powodu uszkodzenia.

Korzystne ceny

płacisz niską miesięczną ratę zależną od wartości wybranego urządzenie

Niska opłata na start

zaledwie kilka procent wartości urządzenia

Co roku nowe urządzenie

masz możliwość wymiany na nowszy model już po 12 miesiącach

Minimum formalności

i prosta procedura badania zdolności kredytowej

Stały abonament

Stały, niezmienny abonament

Ochrona

urządzenie z którego korzystasz możesz objąć ochroną

Przykładowe produkty

Nie znalazłeś urządzenia dla siebie? Skontaktuj się z nami

Wynajmij w 3 krokach

 • Wybierz urządzenie, które chcesz wynająć
 • Wypełnij formularz (podaj kilka danych, skontaktujemy się z Tobą aby potwierdzić dostępność sprzętu i możliwość najmu)
 • Używaj (kurier dostarczy urządzenie pod wskazany przez Ciebie adres)

SG Innovations jest częścią Grupy SG działającej od ponad 10 lat w branży finansowej, outsourcingowej oraz rozwiązań IT. Głównym zadaniem i misją SGI jest dostarczanie zarówno osobom prywatnym jak i firmom unikalnych rozwiązań technologicznych. Do grona naszych partnerów należą takie firmy jak iMad, Digital Care Group czy Businessvoice.

Mottem przewodnim całej Grupy jest „Razem możemy więcej”. Stąd jako zespół pasjonatów z olbrzymimi pokładami pozytywnej energii zdajemy sobie sprawę, że inspiracja do tworzenia jeszcze lepszych rozwiązań przychodzi właśnie od Was, naszych Klientów, w ramach codziennej współpracy. Dlatego każdego dnia wsłuchujemy się w Wasze oczekiwania… Powiedz co możemy teraz zrobić dla Ciebie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym Konsultantem

Infolinia

22 120 130 9

Mail

kontakt@sginnovations.pl

Najczęściej zadawane pytania

Po 12 miesiącach możesz skorzystać z opcji wymiany urządzenia na nowe. Opłata za taką wymianę zależy od wartości nowego urządzenia, które wybierzesz. Pierwotna umowa zostaje zakończona, a podpisywana jest nowa.

„Wynajmij i ciesz się swobodą pracy” to hasło przewodnie usługi SG Working, której celem jest umożliwienie korzystania ze sprzętu i oprogramowania wysokiej jakości bez konieczności kupowania go na własność. Użytkownik może w ten sposób posiadać laptopa, telefon, tablet, smartwatch czy komputer stacjonarny. Dodatkowo komputery i laptopy mogą być wyposażone w pakiet Microsoft Office 365 wraz z antywirusem oraz objęte całodobowym wsparciem IT. Kluczem rozwiązania jest jego elastyczność. Zatem użytkownik może też sam zaproponować jaki sprzęt chce wynająć. Istotną kwestią jest możliwość objęcia sprzętu ochroną przed dodatkowymi uszkodzeniami niezależnie od powodu uszkodzenia.

Tak, opłatę za najem możesz odliczyć jako koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

Przed zwrotem urządzenia należy usunąć dane i przywrócić ustawienia fabryczne. Nasi eksperci dodatkowo przeprowadzą proces trwałego usunięcia danych w sposób certyfikowany za pomocą specjalistycznego oprogramowania.

Tak, wszystkie nowe urządzenia objęte są gwarancją producenta.

Po zakończeniu umowy nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu umówienia terminu odbioru urządzenia przez kuriera.

Wraz z przedostatnią fakturą, otrzymasz fakturę pro forma z wyliczoną kwotą za wykup urządzenia. Zgodnie z komunikacją mailową, opłacenie faktury pro forma jest równoznaczne z decyzją wykupu urządzenia. Opłacając fakturę pro forma, otrzymasz na koniec umowy najmu umowę kupna oraz fakturę za zakup urządzenia.